Wyposażenie taktyczne

Zawieszenie od OZ GEAR

Zdarzyło się Wam, że zamówiliście sobie nowe zawieszenie do giwery i nagle stwierdziliście, że brakuje Wam ucha albo innego gadżetu do montażu systemu nośnego? Tutaj z ratunkiem przybywa OZ GEAR, producent wyposażenia taktycznego z Kolna.

[ czytaj więcej ]

HydroPack od Krawiectwo Taktyczne

Tutaj przedstawiłem wersję w Pencott Greenzone, który swoją drogą coraz bardziej do mnie przemawia, ale w ofercie sklepu znajdziecie też inne kamo. Słowem kończącym chciałbym powiedzieć, że plecak sam w sobie to kawał dobrej roboty.

[ czytaj więcej ]

JPC od Tactical Army

Dłuższy czas zastanawiałem się, czy nie przyszedł czas zmiany długo noszonego mbss’a od Flyye’a, bo nie oszukujmy się – kilka lat w jednej kamzie? Jako, że przyszedł i tak czas dużych zmian i wymieniałem cały set, zdecydowałem się na plate’a. Z pomocą przyszła Cytadela ASG wraz z produktem z własnej stajni Tactical Army.

[ czytaj więcej ]

KURTKA SZTORM ZIMOWA VSO

Kurtka z membraną wodoodporna wypełniona rosyjskin syntetycznym ocieplaczem HOOPON z dodatkową warstwą polarową wewnątrz. Temperatura minimalna -25. Ocieplane kieszenie cztery naszyte i dwie na suwak....

TEST VIDEO

EDC od VSO

Fotografia to pasja, w której artysta zamyka część siebie. Na obrazie zapisuje sceny, chwile czy emocje. Nie sądzę, żebym różniła się specjalnie od innych w dążeniu do doskonałości w tym, co robię. Na efekt końcowy sumuje się wiele czynników, a jednym z nich jest posiadany sprzęt.

[ czytaj więcej ]

Wisport Sparrow II

Dzięki uprzejmości Delta Shop otrzymaliśmy do testów plecak Wisport Sparrow 20 II znanego polskiego producenta sprzętu outdoorowego. Recenzja dotyczy plecaka w kamuflażu PenCott Badlands używanego od listopada do końcówki maja, więc załapał się na różne warunki pogodowe.

[ czytaj więcej ]

Ładownica Combo od Tactical Army

Niedawno na warsztat wleciały rękawice od TA, teraz przyszedł czas na kolejny produkt z ich stajni. Mowa tutaj o ładownicy wielofunkcyjnej combo wykonanej z cordury 500D z elementami nylonu. Znaleźć ją można standardowo w Cytadeliktóra jest właścicielem marki Tactical Army.

[ czytaj więcej ]