Opis – Straż Graniczna

Kto, jak nie oni, przypilnują, aby do USA nie dostali się nielegalni imigranci? To ich główne zadanie, od zawsze na zawsze. Obrona granic to ich drugie imię i główna misja w życiu. Nawet kiedy śpią, to myślą o tym, czy jakiś meksykanin czy kolombijczyk bez paszportu spróbuje zakraść się do ich kraju.

Ubrani najczęściej na zielono, w koszule, bojówki, albo zwykłe ciuchy mundurowe. Lubią czapki z daszkiem, a czasem nawet kapelusze. Nieczęsto ubierają ciężkie kamizelki. Bardziej bazują na podstawowym wyposażeniu na pasie, bo jak szybko za kimś biec, mając zbyt dużo kilogramów?

Z charakteru stanowczy, nie targują się i jeśli zobaczą, że ktoś chce złamać przepis, natychmiast biorą go na dołek. Współpracują chętnie ze wszystkimi służbami mundurowymi. Oni gonią i łapią, a tamci odwalają resztę.

Zadania: Kontrolowanie ruchu na granicy USA / Meksyk, zapobieganie nielegalnej emigracji, zapobieganie przemytowi towarów i ludzi, współpraca z gwardią narodową, policją, DEA  i armią meksykańską, po służbie: praca, rozrywka, wypoczynek.

Rodzaj zarobkowania: żołd, łapówki, praca, hazard, handel. zlecenia od NPC.

Miejsce kwaterunku:baza służb mundurowych

Respawn: główny resp off game

[lista zapisów]

Stylizacja: