Opis – Policja

Policja, jak to policja, musi pilnować porządku na terenie miasta Zapata. Mało ich interesuje, co dzieje się po stronie meksykańskiej. Spokój w ich mieście równa się spokojowi duszy. No i nie trzeba wówczas wypełniać zbyt wielu papierków. Nie są aż tak stanowczy jak Ci z armii. Czasem można ich przekonać, że danie mandatu nie jest tego warte i ten mały banknocik na pewno załatwi sprawę. Po służbie zachowują się jak normalni ludzie, jednak w czasie pracy nie leniuchują. Patrolują teren miasta, przesłuchują podejrzanych typków i biorą ich na dołek. Współpracują chętnie z innymi służbami, ale nie lubią wyższości tych z armii.

Zadania: Pilnowanie porządku na terenie miasta Zapata, współpraca z gwardią narodową, strażą graniczną, DEA i armią meksykańską po służbie: praca, rozrywka, wypoczynek.

Rodzaj zarobkowania: Praca w Policji, łapówki,  handel, hazard, zlecenia od NPC.

Miejsce kwaterunku: Miasto Zapata / posterunek policji

Respawn: Główny  off game

[lista zapisów]

Stylizacja:

Zwykle ubrani w granatowe koszule i bojówki, z odbijają się od słońca odznaką na wierzchu. Gdy są na służbie, przywdziewają czarne kamizelki taktyczne, jednak nie korzystają często z ciężkiego oręża. Pistolety i małe karabinki zaspokajają ich potrzeby. Szef policji bardzo ceni sobie jednolity ubiór, pas taktyczny lub kamizelkę. Za przywdziewanie mundurów armii pęka mu żyłka.