Opis – Kartel Meksykański

O ile Valdo jest zwykłym, ale inteligentnym gnojem, to nie znacie Santiago. Stonowany i cichy, ale bez problemu odstrzeli łeb komuś, kto spróbuje zdradzić jego, albo jego ludzi. A jeśli mówimy już o członkach Rio grande fantasmas to musicie wiedzieć, że nie są jak szef.

Zadania: Przemyt towaru przez granicę, pilnowanie terenów na południe od Rio Grande, praca przy produkcji, praca przy ochronie fabryki, działkowanie towaru i magazynowanie, hurtowe dostawy lub przemyt jednostkowy, zlecenia rabunkowe, płatne egzekucje, korumpowanie armii meksykańskiej.

Rodzaj zarobkowania: Praca dla kartelu, praca najemna w innym kartelu, hazard, handel, zlecenia od NPC.

Miejsce kwaterunku: obóz kartelu

Respawn: obóz kartelu lub off game

Stylizacja:

Spodnie opuszczone na tyle, żeby odsłonić nową kolekcję od Calvina Klaina albo inne bokserki z bazaru. Lubują się w rapie i złotych łańcuchach na szyi. Trampki noszone dla wygody, wyglądu i ze względu na wieczne gorące powietrze. Jak zdecydują się nie odkrywać licznych tatuaży na klacie, to zarzucają luźne, często za duże koszulki. Jak chcą kogoś nastraszyć i wstydzą się żółtych zębów, to kochają bandany. Najlepiej z czaszkami.

Nie dołączysz do Rio Grande Fantasmas, jeśli nie poczujesz rytmu. Musisz być luzakiem, który ma coś z czubem. Musisz podskoczyć większemu sobie i się nie bać, bo obok stoją Twoje ziomki i bracia. Nie zapomnij też o dodaniu "biiiitch!" do każdego zdania.

Oczywiście Santiago ma w swoich szeregach tradycjonalistów, którzy kochają sombrera i poncza.

Przykładowe stylizacje: