Opis – Armia Meksykańska

Armia jak to armia, możnaby powiedzieć. W tym przypadku jednak nie do końca. Meksykanie nie posiadają tak zaawansowanej technologii jak ich sąsiedzi, meksykanie, jednak wcale jej potrzebują. Lubią malować twarze w specyficzne wzory i bardzo, ale to bardzo lubią berety i ciężkie hełmy. Bardzo często widuje się ich korzystających z kamuflażu woodland, multicam, olive oraz różnych wariacjach pikseli. Na rzepach bluz często widać meksykańską flagę.

Żyjąc w cieniu USA członkowie armii meksykańskiej musieli wykazać się czymś innym, niż super sprzęt nie z tej ziemi. Korzystają z różnych broni, najczęściej widać odmiany M16, M4, czy MP5, bez wielu dodatków. Ciężkie warunki atmosferyczne i charaktery przełożonych sprawiły, że w armii spotkać można samych twardzieli i twardzielki. Nie pogadają za dużo, ale skupią się na rozkazach z góry. Czasem jednak, za namową kilku bankotów, mogą przymknąć oko na co-nieco i odwrócić wzrok. Współpracują również z siłami amerykańskimi, ale bardziej z przymusu, niż chęci.

 

Zadania: Kontrolowanie ruchu na granicy USA / Meksyk, ochrona granicy przed uzbrojonymi, zapobieganie nielegalnej emigracji, zapobieganie przemytowi towarów i ludzi, współpraca z gwardią narodową, policją, DEA  i strażą graniczną. Po służbie: praca, rozrywka, wypoczynek, praca najemna w kartelach.

Rodzaj zarobkowania: Żołd, łapówki, praca, praca najemna w kartelu, hazard, handel, zlecenia od NPC.

Miejsce kwaterunku: Baza armii meksykańskiej / posterunek graniczny

Respawn: Główny  off game

[lista zapisów]

Stylizacja: