O nas

Witamy na stronie Airsoft Trójmiasto!

Od sześciu lat rozwijamy się w sposób, którego nikt się nie spodziewał. Zorganizowaliśmy szereg imprez, czy to dużych, czy małych. Do naszych osiągnięć można zaliczyć cykl “Operacji Wirus” i “Wojnę na Bałkanach”. Od dłuższego czasu organizujemy “PNM”, czyli pierwszą niedzielę miesiąca, na której zawsze pojawia się spore grono airsoftowców. Niezmiernie cieszy nas to, że ludzie obdarzyli nas zaufaniem i miłymi słowami, dzięki czemu działamy dalej. Zorganizowaliśmy również cztery Pomorskie Zloty Airsoftowe na pomorzu. Nie zwalniamy i działamy dalej! Koniecznie śledźcie nasze działania na Facebooku, Instagramie i kanale YouTube.

Lata aktywnej działalności przełożyły się na wierne grono uczestników imprez oraz fanów medialnych. Zyskaliśmy też zaufanie firm i sklepów z branży militarno airsoftowej. Lista partnerów stale się powiększa.

Jeśli jesteś producentem lub dystrybutorem sprzętu ASG, sprzedajesz umundurowanie i wyposażenie taktyczne lub posiadasz teren pod rozgrywki airsoftowe – koniecznie nawiąż z nami kontakt! Może wyklaruje się z tego mała współpraca. Od pewnego czasu zajmujemy się testowaniem sprzętu, o czym można poczytać tutaj. Cały czas idziemy do przodu, werbujemy ludzi do pomocy i mamy nadzieję, że zapał, który w nas siedzi, nie zgaśnie.

Do zobaczenia w terenie!