Nasze imprezy

Pierwsza Niedziela Miesiąca, w skrócie PNM, to cykl imprez organizowanych przez Airsoft Trójmiasto oraz grupę airsoftową 10th Shadows nieprzerwanie od 2017 roku. Najczęściej odbywa się na terenie Żwirowni w Kębłowie w woj. pomorskim. Podczas każdej imprezy realizowane są różne scenariusze, takie jak Gas Fields Control, Sektor.3.ID.150/2, Wojny Terytorialne, Wyścig Szczurów
Trzygodzinne rozgrywki połączone z losowaniem nagród od sponsora cyklu, Cytadeli ASG, sprowadzają ludzi z całego województwa w średniej liczbie stu osób. Rekordowa ilość przybyłych wyniosła 142! 

Operacja Wirus trwa już od 2014 roku, kiedy to pierwszy raz wojska NATO nawiązały wojnę z Wojowniczym Plemieniem KONGA. Od czasu do czasu odbywa się specjalna edycja z udziałem ZarażonychKażdą edycję cechuje unikalny scenariusz oraz sceneria, a także chronologia wydarzeń. Do najciekawszych edycji można zaliczyć Bazę Rakietową lub Tajne LaboratoriumImpreza nie jest cykliczna i należy spokojnie wyczekiwać kolejnej edycji. 

Pierwszy Pomorski Zlot Airsoftowy był jednocześnie początkiem czegoś nowego. Otóż w 2014 roku powstał twór o nazwie ASMT, czyli Airsoft Małego Trójmiasta. Skromne grono uczestników, dobra zabawa połączona z treningami i dużo rozmów na temat przyszłości. Trzy lata później, w 2017 roku, odbył się II Pomorski Zlot Airsoftowy. Sponsorzy, turnieje, stoiska i jeszcze więcej zabawy. Zlot w 2018 roku był dotychczas największy pod względem uczestników, sponsorów czy też atrakcji.
Krótkie podsumowanie można znaleźć tutaj (2018) lub tutaj (2017).

Wojna na Bałkanach impreza charytatywna. Pierwsza impreza z cyklu odbyła się w 2016 roku i była to jedna z większych imprez na pomorzu zorganizowanych przez Airsoft Trójmiasto i grupę 10th Shadows. Wykorzystano ciężki sprzęt i ogromny teren, a wszystko w celu zapewnienia dobrej zabawy i pomocy choremu dziecku. Materiał wideo dostępny tutaj.

Wojna karteli to nasz najnowszy twór. Połączenie LARPa z elementami ASG pozwoliło stworzyć imprezę w klimacie Narcosa i wojen narkotykowych. Korupcja, przemyt, wieczna walka i zwykłe życie ludzi to jedne z wielu sytuacji, jakie można spotkać podczas tej imprezy. Jesteś ciekawy jak to jest być mieszkańcem Zapaty? Poczekaj na kolejną edycję lub poczytaj tworzące się każdego dnia opowiadanie w tym klimacie.  Video na Youtube. Galerię zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.