Charytatywnie dla schroniska vol.2 6.10.2019.

RAPORT Z MISJI 

Obrońcy zwierząt raport sztabowy:
Liczebność oddziałów – 65 osóby / 4 dowódców polowych / 1 saper /
Zniszczone hodowle – 1/5
Odnalezione próbki genetyczne – 7
Uratowane zwierzęta – 12 (w tym reproduktor – 4)
Hodowcy zwierząt raport sztabowy:
Liczebność oddziałów – 64 osóby / 6 dowódców polowych / 1 saper /
Obronione hodowle – 4/5
Odnalezione próbki genetyczne – 7
Uprowadzone zwierzęta – 10 (w tym reproduktor – 4)
Cele misji CDS vol.2:
Obszar działań: Dzika Strefa [las + cqb]
Zebrana karma i inne dary: około 270 kg
Zebrane fundusze do puszek:  781,77
Datki na konto OTOZ Animals: w trakcie księgowania
Wdzięczność zwierzaków: bezcenne

Na liście uczestników pojawiło się ponad 160 wpisów. Pogoda w dniu imprezy  zweryfikowała tą ilość do około 140 osób razem z organizatorami i wolontariuszami.

Obowiązkowe chronowoanie odbyło się sprawnie i bez kłopotu przy pomocy dwóch urządzeń sprawdzających moc replik. Dobrą  informacją było że tylko jedna replika nie przeszła weryfikacji mocowej pozytywnie. Szturmówka pokazała ponad 520 fps i jej właściciel musiał użyć innej repliki.

Tradycją jest że biletem wstępu jest przyniesienie karmy dla zwierząt ze schroniska. 

Na odprawę uczestnicy zjawili się planowo  a nie było to łatwe. Pogoda a dokładniej ulewne deszcze znacząco pogorszyły stan drogi dojazdowej do offa i większość uznała 15 minutowy spacer za dobrą rozgrzewkę.

Zaraz po odprawie hodowcy zwierząt zajęli pozycje w mieście, które było objęte strefą CQB.

W pięciu budynkach znajdowały się hodowle, które obrońcy zwierząt mieli wysadzić i unieszkodliwić. Obie strony miały za zadanie zbierać z terenu próbki genetyczne zwierząt, szukać osobników reproduktorów i dostarczać znaleziska na off game. 

Nowością przez nas wprowadzoną był wspólny resp. Celem takiej decyzji był fakt iż na off game można było zjeść ciepły posiłek, wypić kawę lub herbatę oraz integracja. Zastosowanie takiego systemu było możliwe ponieważ wracający do gry musieli przejść przez swoje oddzielne punkty kontrolne. Tym samym trafiali do walki w różnych punktach mapy.

Z inicjatywy uczestników po grze odbyła się licytacja fantów / szpeju przekazanych przez samych uczestników. Dziękujemy darczyńcom oraz kupującym którzy robiąc to zasilali konto OTOZ animals.

Pragniemy Wam serdecznie podziękować za udział w tym wydarzeniu bez Was nie udałoby się tego zrealizować. Na wyróżnienie zasługują Krz z ekipy 10th Shadows oraz A.G. Aparatka czyli Combat Foto AG  to oni koordynowali całym wydarzeniem.

Impreza zorganizowana była przez Airsoft Trójmiasto , grupę asg 10th Shadows oraz  Combat Foto Ag na terenie Dzikiej Strefy w miejscu aktywnej rekreacji w Milwinie. 

Wsparcia przy organizacji udzieliła Paka dla  zwierzaka oraz wolontariusze m.in. Agusiacz Aga. Fundusze oraz dary zbieraliśmy dla OTOZ Animals schroniska w Dąbrówce.

Pełna galeria zdjęć  >>TU<<