Airsoftowcy kochają Gas Fields Control

Airsoftowcy kochają Gas Fields Control – tylko tak można podsumować frekwencje na ostatnim PNM. Lista osiągnęła limit 120 zapisanych na tydzień przed strzelanką, a w dzień imprezy nawet pogoda nie wystraszyła maniaków i licznik na zbiórce podskoczył do 130 karabinów. Takie parcie na udział w imprezach ASG nas cieszy i za to Wam bardzo dziękujemy.

Należy podkreślić, iż przekroczony limit nie był przeszkodą do rozegrania dynamicznego scenariusza jakim jest Gas Fields Control. Od samego początku aż do huku pirotechniki kończącego zmagania, zawory przechodziły z rąk do rąk. Raz separatyści dominowali na polu gry i sprawnie zakręcali zawory, by za chwilę utracić pozycję na rzecz szturmujących wściekle sił rządowych. Snajperzy, jak to snajperzy, skutecznie naciskali na spusty dotkliwie kąsając wroga z jednej, jak i z drugiej strony. Ostatecznie separatyści zablokowali dopływ gazu na czterech węzłach gazowych, a siły rządowe obroniły jeden zawór.

Z każdą kolejną imprezą staramy się zwiększać poziom bezpieczeństwa i tak od teraz w obowiązku regulaminowym każdego ze snajperów jest posiadanie repliki broni bocznej. Kolejnym krokiem będzie wymagana pełnoletniość uczestnika, który chce posługiwać się repliką snajperską o dopuszczalnej mocy 600FPS.

 

Raduje nas fakt,  że przyjeżdżacie do nas spoza granic województwa pomorskiego. 

Jako organizatorzy pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za grę fair play, co pozwoliło na stworzenie niesamowitej atmosfery podczas gry. Dziękujemy sponsorowi i mamy nadzieję, że szpej marki Tactical Army od Cytadela ASG przyda się podczas kolejnych PNMów.

Pełną galerię zdjęć od Combat Foto AG znajdziecie TU

Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda Gas Fields Control:  Wideo 1 , Wideo 2

SUPPORT BY: